Hande Erçel’den ‘evlilik’ açıklaması!

 Hande Erçel’den ‘evlilik’ açıklaması!

Araç içinde telefonla konuşurken görüntülenen Hande Erçel, “Menajerime geldim, şimdi evime gidiyorum. Sabah setim var. Öyle bir sohbet etmeye geldim, uzun zamandır görmüyordum” dedi.

“HER ŞEY ÇOK GÜZEL”

Rol arkadaşı Kerem Bürsin ile aşk yaşayan ünlü oyuncu, magazin gündeminden düşmeyen ilişkisi hakkında, “Her şey yolunda, her şey çok güzel” ifadelerini kullandı.

tv100’e konuşan ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinin Eda’sı, “Şu anda Kerem Bey’le mi konuşuyorsunuz?” sorusu karşısında, gülümseyerek “Hayır” yanıtını verdi.

Bürsin’le çıktıkları Maldivler tatili hatırlatılan Erçel, “Tatil çok keyifliydi, güzeldi. O zaman çok ihtiyacımız vardı. Şimdi tekrar işe döndük” açıklamasını yaptı.

MELİSA DÖNGEL CEVABI

Meslektaşı Melisa Döngel’in diziden ayrılması hakkında ise “Onun için umarım hayırlısı olur. Koronavirüs pandemisi olduğu için set ziyareti yapamıyoruz. Bizim sete de çok gelinmiyor” şeklinde konuştu.

“TUHAF SORULAR”

Hande Erçel, muhabirlerin iş insanı Murat Akdoğan ve eski sevgilisi Murat Dalkılıç’ın eski eşi Merve Boluğur’la ilgili soru yöneltme isteğini, “Ne diyeceğimi bilmiyorum. Tuhaf sorular” diyerek geri çevirdi.

“KEYİFLİ BİR İLİŞKİMİZ VAR”

27 yaşındaki güzel, “Evlilik düşünüyor musunuz?” sorusu üzerine, “Şu an sadece işimizi yapıyoruz. Keyifli bir ilişkimiz var” demekle yetindi.

“OKYANUSUN ORTASINDA İKİMİZ”

Aşkın ortaya çıkmasının ardından Bürsin, Erçel ile Maldivler’de çekilen karelerini yayınlamış ve paylaşımına, “Okyanusun ortasında bir kanoyla sadece ikimiz… Muhteşem” notunu düşmüştü.

Yakışıklı oyuncunun ardından Hande Erçel de tatil fotoğraflarını “Sevincimiz fıskiyeleri patlatıyor… Mükemmel” mesajıyla sosyal medya hesabında yayınlamıştı.

“İLİŞKİMİZİ HİÇ GİZLEMEDİK”

Gazetecilerin “Biz Hande Hanım’la ilişkinizi hep sorduk. Sizden net bir cevap alamadık. İlişkiniz ne zaman başladı?” sorusuna Kerem Bürsin, “Biz hiçbir zaman ilişkimizi gizlemedik. ‘Zamanı gelince açıklarız’ dedik. Uzun süredir beraberiz. Her şey çok güzel gidiyor. En başından beri çok iyi anlaşan dost olduk. Arkadaş olduk. Sonra bir takım şeyler gelişti ve ilişkimiz başladı” cevabını vermişti.

Yorum Yap