MasterChef’te yeni dönem! İşte ana takıma geri dönen isimler

 MasterChef’te yeni dönem! İşte ana takıma geri dönen isimler

Heyet üyeliğini Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınyaka’nın üstlendiği MasterChef’te yeni hafta heyecanı başladı. Azize’nin vedasının akabinde kaptanlık uğraşı için yarışan yarışmacılar, donut hazırladı.

GRUPLAR KURULDU

Oyun sonunda en güzel sekiz donutu yaparak başarılı olan Eren Kaşıkçı, mavi kadro kaptanı olurken; kırmızı grup kaptanı olarak Dilara’yı seçti.

Akabinde ekipler kuruldu. Eren’in kaptan olduğu mavi grup yarışmacıları Burcu, Hasan, Safanur ve Pelin yer aldı. Dilara’nın kaptan olduğu kırmızı ekip yarışmacıları ise Tahsin, Mert, Sergen ve Araz oldu.

MASTERCHEF’TE BİR BİRİNCİ

MasterChef 2021’debir birinci yaşandı. Elenen 10 yarışmacıya, ana takıma dönmeleri için ikinci bir baht verildi. Kaptanlık düellosunun yapılmadığı gecede; daha evvel programa veda eden yarışmacılar, geri dönmek için canla başla gayret etti.

ANA TAKIMA KİMLER DÖNDÜ?

Yarışmacılar birinci ana takım için şıhıl mahşi yemeğini hazırladı. Bunun sonucunda ise ana takıma yine giren birinci isim, evvelki akşam müsabakaya veda eden Azize oldu.

AĞLAYARAK VEDA ETMİŞTİ

MasterChef’in 14 Kasım Pazar ekrana gelen kısmında, elendiği açıklanan Azize gözyaşlarına boğulmuştu. Azize’nin vedası ünlü şefleri de duygulandırmıştı. Şefler yaptıkları konuşmalarla Azize’yi teselli etmeye çalışmıştı.

Sonrasında kalan dokuz kişinin son talihi olan ikinci oyun oynandı. Bu etapta şefler, ikinci kişiyi seçmek için; narenciyeli ördek göğsü yemeğini istediler. Yarışın sonunda en yeterli tabağı çıkaran Görkem, ana takıma giren ikinci isim oldu.

GRUPLARA DAHİL OLDULAR

Kural gereği çabucak gruplara dahil olan yarışmacılardan Azize, Eren’in kaptanlığındaki mavi kadroya; müsabakadan birinci hafta elenen Görkem ise Dilara’nın kadrosunda yerini aldı.

Yorum Yap