GÜLÇİN ERGÜL’E DESTEK

 GÜLÇİN ERGÜL’E DESTEK

Ünlü isimlerden Gülçin Ergül’e destek

Balıkesir’de yağış nedeniyle kayganlaşan yolda TIR ile çarpışan otomobilde bulunan Hepsi Grubunun eski solisti Gülçin Ergül (36) yaralanırken, aracı kullanan sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ise olay yerinde hayatını kaybetti. Ünlü isimlerden Ergül’e destek gecikmedi.

Ünlü isimlerden Gülçin Ergüle destek

13 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.15 sıralarında İstanbul-İzmir yolu Susurluk mevkisinde meydana gelen kazada Hepsi Grubunun eski solisti Gülçin Ergül yaralanırken, sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ise araçta sıkıştı. Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Lafçı’nın hayatını kaybettiği belirlendi.

Ünlü isimlerden Gülçin Ergüle destek

Yaralı Gülçin Ergül, sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesine kaldırılarak, tedaviye alındı. Erdal Şeyda Lafçı’nın cansız bedeni ise savcılık incelemesinin ardından Susurluk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Acı haberin ardından Gülçin Ergül ve Erdal Şeyda Lafçı’nın dostları yasa boğuldu. Ünlü isimler, duygularını sosyal medya üzerinden dile getirdi.

IŞIN KARACA

IŞIN KARACA 

“Gülçin ve Erdal… Korkunç bir kaza geçirmişler ve ne yazık ki Gülçin sevdiği adamı, Erdal’ı bu yaşanan elim kazada kaybetti. O kadar üzüldüm ki… Allah rahmet eylesin. Sevdiklerine sabırlar versin… Allah kimseyi sevdikleri ile sınamasın… Dualarımızdasınız… Çok üzgünüm çok…”

DEMET AKALIN

DEMET AKALIN 

“Çok üzüldüm, çok zor Gülçin için. Başı sağ olsun…”

Ünlü isimlerden Gülçin Ergüle destek

“Ne denir ki buna bilmiyorum. Allah mekanını cennet etsin gencecik, içim acıyor gerçekten. Gülçin’ den bir hayırlı haber gelsin diye dua ediyorum. Çok talihsiz çok”

Ünlü isimlerden Gülçin Ergüle destek

“Ah… Rabbim sabır versin çok üzüldüm, Gülçin’e de çok geçmiş olsun.”

GÖKHAN KESER

GÖKHAN KESER 

“İnanılmaz üzüldüm gerçekten! Her şey bir anlık işte… Çok büyük geçmiş olsun Gülçin Ergül…Canım benim. Başın sağ olsun, Allah sabır versin.”

Ünlü isimlerden Gülçin Ergüle destek

“Ne diyeceğimi bilemiyorum. Çok üzgünüm. Geçmiş olsun. Sabırların en büyüğünü diliyorum. Sabırlar diliyorum”

CEM ARSLAN

CEM ARSLAN 

Radyocu Cem Arslan da ”Başımız sağ olsun… Gülçin’e acil şifalar” paylaşımında bulundu.

Yorum Yap