5 Ayda 17 Kilo Vererek Herkesi Şaşkına Çeviren Kuşum Aydın Estetik İddialarına Yanıt Verdi

 5 Ayda 17 Kilo Vererek Herkesi Şaşkına Çeviren Kuşum Aydın Estetik İddialarına Yanıt Verdi

Kendisini şovmen yanıyla tanıdığımız ama aslında şarkı sözü yazarı olan pop müzik sanatçısı Kuşum Aydın, TV8 ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katıldı. Bir dönem yaptırdığı estetikler sonrası tanınmaz hale gelen Kuşum Aydın, 5 ayda 17 kilo vermesiyle herkesi şaşırttı. Nasıl kilo verdiğini ise programda anlattı.

Kuşum Aydın sahne adıyla tanıdığımız Aydın Uğurlular, tüm Türkiye’nin tanıdığı isimlerden bir tanesi.

Şarkı sözü yazarı olan pop sanatçısı Uğurlar, aslında şovmen yönüyle ön plana çıkıyor. Sunuculuk yaptığı programların yanı sıra katıldığı her TV şovuna damgasını vuran ismin yıllar içindeki değişimi herkesin dikkatini çekmişti.

Geçtiğimiz aylarda katıldığı bir yayında son halini gören herkesi şaşkına çeviren Kuşum Aydın’ın estetik mağduru olduğu yönünde yorumlar yapılmıştı.

Sayısız estetik operasyon geçirdiği söylenen Kuşum Aydın, bambaşka birine dönüşerek görenlerin değimiyle tanınmaz hale gelmişti. Fakat kendisi, olduğu halden asla memnun değildi.

Sosyal medyada paylaşmış olduğu bu fotoğraf sonrası yaptırdığı estetik operasyonlar araştırılmaya başlamıştı.

2014 yılına kadar yalnızca ufak dolgu ve botokslar ile yaşlanmanın önüne geçmeye çalışıyordu. Ardından son yıllarda estetik dolayısıyla büyük problemler yaşadı.

Estetiklerin ardından fazla kilolarıyla dikkat çeken Kuşum Aydın’ın ne yaptığı merak ediliyordu.

Aldığı kiloların sebebinin yaptırdığı estetiklerin yan etkisi olup olmadığı konusunda yorumlar gelmeye başlamıştı. Ünlü şarkıcının yaptırdığı yüz dolgusu kendisine alerji yapmış ve hiç memnun olmadığı bir hale gelmişti.

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabında son halini paylaşan Kuşum Aydın, paylaşımına “Evet zayıfladım ama yolun yarısındayım devam ediyor” yorumunu düşmüştü.

Birden bu kadar kilo kaybı yaşadığını görenlerin aklında ise iki soru işareti oluştu. Bunlardan bir tanesi hasta olup olmadığı, diğeri ise mide ameliyatı olmuş olma ihtimaliydi.

Söylemezsem Olmaz programının bugünkü konuğu olan Kuşum Aydın, 5 ayda 17 kiloyu nasıl verdiğini açıkladı. Konunun estetikle bağlantısı olmadığını söyledi. “Her ne kadar beni estetikçilerin kapısında yatıyor sansalar da hiç öyle bir şey yok.”

‘Her ne kadar beni estetikçilerin kapısında yatıyor sansalar da hiç öyle bir şey yok. Bir kere estetik oldum onda da başıma sorun geldi.’

Bu sırada yeniden estetik ameliyat olmak istediğini söyleyen Kuşum Aydın, “Kestireceğim yerler var” diyerek dikkatleri çekti.

‘Güzel bir estetik ameliyat olacağım. Artık yenilenme zamanı geldi. Genç görünmem lazım. Kestireceğim yerler var.’

Kilo vermesinin sırrının ise hamur işini ve şekeri kesmesi olduğunu söyledi. Herhangi bir mide ameliyatı olmadan kilo verdiğini dile getiren Kuşum Aydın, 7-8 kilo daha vermek istediğini ifade etti.

‘Artık hayatımda hamur işi ve şeker yok artık bunlarsız bir hayat. Mide balonu yaptırmadım mide ameliyatı da olmadım. 7-8 kilo kaldı.’

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap