Tan Taşçı, Adını Kullanan Dolandırıcıdan Kurtulmak İçin Harekete Geçti: ”Masalara Şampanya Yollatmış”

 Tan Taşçı, Adını Kullanan Dolandırıcıdan Kurtulmak İçin Harekete Geçti: ”Masalara Şampanya Yollatmış”

Ünlü şarkıcı Tan Taşçı, son zamanların en başarılı sanatçılarından biri olarak görülüyor. Sadece şarkıcılık değil, söz yazarlığı da yapan sanatçı, toplumsal konulara olan duyarlılığıyla da dikkat çekiyor. Ünlü isim, uzun süredir adını kullanan dolandırıcılarla uğraşıyor. Adını kullanarak insanları dolandıran kişi hakkında yasal süreç başlattığını duyurdu.

Pop müziğin başarılı isimlerinden biri olan Tan Taşçı, sadece şarkılarıyla değil, yaptığı açıklamalarla da gündeme geliyor.

Kariyeri boyunca pek çok şarkıya ve albüme imza atan sanatçı, aynı zamanda toplumsal konulara olan duyarlılığıyla da dikkat çekiyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan sanatçı, geçtiğimiz aylarda Twitter hesabından kendini ”Tan Taşçı” olarak tanıtan dolandırıcıların olduğunu söyleyerek uyarı da bulunmuştu.

Uzun bir aradan sonra tekrardan paylaşım yapan ünlü isim, adını kullanan kişinin sanatçı arkadaşlarını ve çeşitli mekanları arayarak dolandırıcılık yaptığını belirtti.

Sanatçı paylaşımında ”Kendisini ‘Tan Taşçı’ olarak tanıtarak insanları işleten sapık WhatsApp profiline bir fotoğraf koyup herkesi kandırıyor! Güzellik merkezlerini arayarak randevu alıyor. Yahu ben ne alaka? Haydi geleceğim diyelim gelmek için sizi neden gece 3’te arayayım, ne işim olabilir, uyku güzelliği mi?” diyerek isyan etti.

Devamında” Markalardan ürün isteniyor falan ben ne zaman ürün istedim hiç yapmadığım işler! Şarkıcı arkadaşlarımı arayıp saatlerce konuşup düetler, besteler yapılıyor! Mekânlarla konuşulup anlaşma yapılıyor. Yıllardır bar ve performans sahnelerine çıkmadığımı biliyorlar ona rağmen inanıyorlar.” diye belirtti.

Ayrıca ”Çeşme’de adamın biri telefonla arayıp ‘Tan’dan şampanya’ diyor ve masalara şampanya yollatıyor! Yahu hiç yapmadığım işler bunlar. Neden kandırılmaya bu kadar müsait bir toplumuz? Mağdurlara açıklama yapmaktan yorulduk. Avukatım ve ben sapıklarla uğraşmaktan yorulduk ama ahdım var artık acımak yok. Bana çektiren tüm sapıkları cezalarını alırken de ben ziyaret edeceğim inşallah!’ diyerek dolandırıcılara ve onlara inanlara seslendi.

İşte o paylaşım;

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap